STRONY WWW

Dobra witryna to przede wszystkim większy ruch na stronie internetowej. Stworzymy dla Ciebie przejrzystą, funkcjonalną, intuicyjną i przyjemną dla oka stronę z wykorzystaniem najnowszych technologii ułatwiających jej pozycjonowanie i wyszukiwanie w przeglądarkach. Dopasujemy odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb i możliwości. Zaplanujemy i wdrożymy odpowiednią strategię oraz przeszkolimy z obsługi CMS.

W sytuacji, gdy masz więcej niż jeden projekt do realizacji zyskujesz 25 % upustu na każdym zleceniu. Przyjdź i skorzystaj wraz ze swoim znajomym, a oboje zaoszczędzicie.

SKLEPY INTERNETOWE

Zaprojektujemy dla Ciebie atrakcyjny sklep internetowy z intuicyjną nawigacją, który uprzyjemni Twoim odbiorcom zakupy, a Tobie ułatwi zarządzanie z poziomu administratora. Czy wiesz, że obecnie ponad 45% internautów przegląda witryny za pomocą urządzeń mobilnych? Zwiększ więc swoje szanse na sprzedaż. Dzięki naszym rozwiązaniom Twój sklep na każdym urządzeniu będzie wyglądał równie korzystnie.

SYSTEMY DEDYKOWANE

Zaawansowany i zintegrowany system informatyczny to rozwiązanie, które usprawni komunikację w Twojej firmie, skróci wybrane procesy i zoptymalizuje koszty, a przede wszystkim pozwoli na lepsze i łatwiejsze zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasze rozwiązania pisane są od początku do końca pod Twój biznes. Nie ma w nich niepotrzebnych lub brakujących funkcji. Pozwalają na pełną integrację z obecnym środowiskiem informatycznym Twojej firmy bez konieczności modernizacji wszystkiego. Rosną razem z Twoim biznesem. W każdej chwili możesz je rozbudować.

 

APLIKACJE MOBILNE

Zaprojektujemy dla Ciebie dowolną aplikację mobilną na wszystkie platformy. Nasze aplikacje mogą stanowić uzupełnienie stworzonych przez nas lub już istniejących w Twojej firmie stron www, sklepów internetowych i programów albo stanowić zupełnie samodzielny system. Tworzymy zarówno dla sfery prywatnej jak i publicznej.

MARKETING INTENRETOWY

Pomożemy Ci zwiększyć widoczność marki w internecie, zdobyć uznanie klientów i wyprzedzić konkurencję dzięki spójnym działaniom i możliwościom jakie dają współczesne media. Wraz z Tobą przeanalizujemy to miejsce, w którym obecnie się znajdujesz, Twoje szanse i zagrożenia, określimy cele i dobierzemy odpowiednie kanały dystrybucji do Twojej grupy docelowej i budżetu. Pozwól, że zaopiekujemy się Twoją marką w sieci.

 

PROJEKTY GRAFICZNE

Stworzymy dla Ciebie całą oprawę graficzną w oparciu o spójną i indywidualną linię produktów. Nasze dobrze przemyślane, oryginalne projekty graficzne pozwolą Ci wyróżnić się spośród tłumu, przykuć uwagę potencjalnego klienta i pozostać na dłużej w jego pamięci. Projektowanie graficzne to sztuka dzięki której możesz wesprzeć swoją sprzedaż i działania marketingowe.

OUTSOURCING IT

Zapewniamy wsparcie w zakresie szeroko rozumianych usług informatycznych począwszy od prostych instalacji, konfiguracji komputerów i oprogramowania po administrację systemami, zarządzanie całą infrastrukturą informatyczną i fachowe doradztwo. Dostarczamy sprzęt i oprogramowanie.

DRUK I PRODUKCJA

Produkujemy i dostarczamy materiały reklamowe dla małych i dużych przedsiębiorców począwszy od ulotek, plakatów reklamowych, wizytówek, kalendarzy, gadżetów firmowych, po banery, odzież firmową, potykacze, opakowania. Dbamy o jakość i efektywne wykonanie produktu ostatecznego.

IOT – INTERNET RZECZY

Przeprowadzimy Twoją organizację, dom, hobby przez cyfryzację. Dzięki IOT możemy wdrożyć systemy, pozwalające na integrację budynków, urządzeń, maszyn czy innych przedmiotów z wirtualnym światem. Takie połączenie systemów i rzeczy niesie możliwości lepszego, ekonomicznego i optymalnego ich wykorzystania.